Ładowanie...
Strona główna  »  Architekci i projektanci wnętrz

Architekci wnętrz Warszawa

Historia Studia Architektura i Wnętrza sięga 1985 r., gdy powstał polski oddział pracowni założonej w 1973 r. w Wielkiej Brytanii. Doświadczenie naszego studia obejmuje szereg wyjątkowych realizacji przeprowadzonych w obu krajach, w tym historyczne rezydencje, zamki i pałace. Wykonujemy stylowe projekty architektoniczne, oraz projekty wystroju wnętrz – zarówno historycznych, jak i współczesnych. W  portfolio studia znajdą Państwo wiele nietuzinkowych przykładów naszych opracowań. Wnętrza stylowe to nasza specjalność!

Architekci wnętrz Warszawa – zespół studia Architektura i Wnętrza

Dyrektor polskiego oddziału to mgr Jacek Czeczot-Gawrak, historyk sztuki, absolwent podyplomowych studiów technologii malarstwa na Uniwersytecie Londyńskim, członek wielu uznanych organizacji jak IIC, UKIC. Starszym partnerem jest mgr Anna Kozłowska – doświadczony i wybitny malarz, architekt wnętrz i konserwator. Wedle projektu przygotowanego przez pracownię na zlecenie dyrekcji Zamku Królewskiego. Anna Kozłowska zrealizowała największy w XX-wiecznej Europie fresk w Zamku Królewskim w Warszawie. Kolejnym zleceniem było malarstwo trompe l’oeil w Pałacu pod Blachą. Pracownia przygotowała zrealizowany  projekt  fasady południowo- wschodniej Zamku Królewskiego w Warszawie.   Architekt wnętrz Warszawa to miasto, w którym znaleźć można wiele zakończonych sukcesem realizacji autorstwa pracowni. (działamy naturalnie na terenie całego kraju.  Nasz zespół ma  specjalistów z zakresu postarzania drewna, fresków, marmoryzacji, malarstwa trompe l’oeil,  sztukatorów, stolarzy, konserwatorów, tapicerów..

Wnętrza stylowe

Jeśli poszukiwany jest przez Państwa kompetentny projektant wnętrz czy architekt Warszawa to studio Architektura i Wnętrze to dobry wybór. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie wnętrz w elementy takie jak tkaniny czy meble, gwarantując ceny katalogowe producentów. Przygotowujemy także projekty własne mebli, kominków, oświetlenia, oraz innych elementów dekoracyjnych. Oferujemy też konsultacje dotyczące aranżacji wystroju wnętrz, oceny malarstwa bądź rzemiosła artystycznego albo historycznych lub współczesnych detali architektonicznych.

Projektanci wnętrz Warszawa – rozbudowane dossier

Nasze realizacje dotyczą obiektów historycznych, ale też tak historycznych jak współczesnych rezydencji. Wśród zamówień znalazły się projekty: aranżacji wnętrz dawnej Izby Poselskiej w Warszawskim Zamku Królewskim, gabinetu mec. T. Wardyńskiego w siedzibie jego kancelarii, Rady Polskiego Biznesu  (która mieści się w Pałacyku Sobańskich w Warszawie),  rekonstrukcję pałacyku w okolicy Lublina, jak również wiele projektów prywatnych rezydencji. Zaprojektowaliśmy elementy wystroju wnętrz Pałacu Prezydenta RP. dekorację Ambasady Królestwa Holandii czy rekonstrukcję pałacu koło Lublina. Ostatnio przeprowadziliśmy konserwację obiektów  dla Ambasady Brazylijskiej.

W portfolio studia  Architektura i Wnętrza  znajdują się również liczne współczesne wnętrza stylowe i projektowane na zlecenie prywatnych inwestorów, utrzymane w różnych charakterach od.historycznych po klasyczne, art.-deco i stylowych rezydencji wiejskich.